خانه

Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت بسته بندی Jiangyin Meyi با مسئولیت محدود تولید کننده حرفه ای بسته بندی و بسته بندی آرایشی با کیفیت بالا برای محصولات شیمیایی روزانه ، ارائه خدمات کاملی از قبیل توسعه قالب ، تزریق ، دمیدن PE / PET ، آنودایزاسیون آلومینیوم ، چاپ ابریشمی ، مهر زنی داغ ، روکش و مونتاژ است .

واقع در منطقه صنعتی Jinfeng ، huangtang ، xuxiake ، شهرستان Jiangyin ، استان جیانگ سو ، Meyi با تولید پیشرفته و دارای فن آوری پیشرفته و طیف کاملی از محصولات ، یکی از معتبرترین تولید کنندگان است. ما اهمیت زیادی به نوآوری محصولات ، حفظ طرح های جدید و کاوش در زمینه های کاربردهای جدید برای پاسخگویی به خواسته های مشتریان در سراسر جهان می دهیم. ما به کشورها و مناطقی مانند اروپا ، آمریکای شمالی و آسیای جنوب شرقی صادر می کنیم که 80 درصد از کل فروش را به خود اختصاص می دهد و محصولات ما هم به شرکتهای آرایشی داخلی و هم از طریق برندهای خارجی عرضه می شود.

محصولات اصلی ما شامل موارد زیر است:

  1. بسته بندی روغن ضروری: بطری روغن اساسی در مواد شیشه ای ، کاهنده درب و درب ، قطره چکان با لامپ و پیپت شیشه ای ، و غیره.
  2. بطری بدون هوا ، بطری لوسیون ، شیشه ، بطری اسپری ، بطری شامپو زدن ، بطری مایع شستشوی دستی در مواد مختلف؛
  3. پمپ آرایشی و پمپ اسپری شامل: سمپاش ریز ، پمپ چنگال ، پمپ خامه ، پمپ لوسیون ، پمپ فوم ، پمپ دوز درجه مواد غذایی (پمپ شربت) ، سمپاش ماشه ، شیرآلات و لوازم جانبی؛
  4. بسته بندی عطر شامل: بطری شیشه عطر ، بطری شیشه ای عطر ، کلاه بطری عطر ، پمپ عطر ، یقه آلومینیومی و عطر کننده عطر؛
  5. بسته بندی دارویی: ظروف دارویی در مواد مختلف ، سمپاش بینی ، سمپاش خوراکی.
  6. بسته بندی لوازم آرایشی: لوله لب مومیایی ، لوله لب ، لوله ریمل ، لوله براق لب ، کیس پودر ، لوله خط چشم ، مورد سایه چشم ، لوله نرم؛
  7. لوازم جانبی دربها و درپوش ها: درپوش و کلاه های زیبایی در مواد مختلف ، لوازم جانبی آلومینیومی.
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

سالهای پیشگام

تاریخ ما از سال 2005 و با تأسیس شرکت کارگاه آموزشی قالب سازی Jingzuo آغاز می شود. مهندس WANG اولین قالب درب پلاستیکی پیچ خود را برای بطری مشتری در ماه مه 2005 تهیه کرد. از آنجا که یک طراحی خلاقانه در این قالب وجود دارد ، مشتری مقدار زیادی مواد اولیه را در طول تولید ذخیره می کند. این اجازه می دهد Jingzuo قالب سازی شهرت خوبی در صنعت تعدیل محصولات پلاستیکی کسب کند.

نکات برجسته

2006

کارگاه قالب سازی با پلاستیک MEYI ادغام می شود تا آنچه را که اکنون به عنوان گروه MEY شناخته می شود تشکیل دهد. MEYI همچنان به شناسایی و تولید قالبهای با اطمینان و طبقاتی باکیفیت برای مشتریان می پردازد که به آنها امکان می دهد از حداقل مواد اولیه برای تولید سریع ترین مواد پلاستیکی سریع استفاده کنند. این قالب ها به عنوان "نگهداری آسان" و "دوستانه برای حفظ انرژی" شناخته شده اند.

2007

MEYI شروع به مطالعه سیستم سمپاش می کند که به طور گسترده ای برای محصولات آرایشی در مایع استفاده می شود. در ماه ژوئن ، طراحی پمپ اسپری عطر به پایان رسیده است. و 5 ماه بعد ، تمام قالب ها به پایان رسید.

2008

قالبهای پمپ اسپری عطر با موفقیت آزمایش شده و اولین دسته پمپ اسپری عطر تولید و به مشتری عرضه می شود. بازخورد برای عملکرد این پمپ اسپری مثبت است.

2009

MEYI 30 دستگاه تزریق جدید را برای تولید پمپ اسپری سرمایه گذاری می کند و در همین زمان ، ما شروع به مطالعه انواع دیگر سیستم های توزیع مانند پمپ تصفیه و پمپ لوسیون می کنیم.

2010

طراحی پمپ تصفیه و پمپ لوسیون به پایان رسیده و کار بر روی قالب ها آغاز می شود. ساختار پمپ اصلاح شده است تا بر اساس پمپ های فعلی بی نقص باشد. در ماه سپتامبر قالب ها به پایان رسید.

2011

ما 30 دستگاه تزریق دیگر برای محصول جدید مانند پمپ تصفیه و پمپ لوسیون سرمایه گذاری می کنیم. در کل ما 70 دستگاه دستگاه تزریق شامل ماشینهای اولیه آزمایش قالب داریم. تا سپتامبر ، آزمایش قالب های جدید پمپ تصفیه و پمپ لوسیون با موفقیت انجام می شود. در ماه نوامبر ، اولین دسته از پمپ تصفیه و پمپ لوسیون ارسال می شود و بازخورد بازاریابی بسیار مناسب است. نکته مهم دیگر در این سال این است که ما شروع به صادرات محصولات خود می کنیم و تیم تجاری بین المللی خودمان را داریم.

2012

برای تأمین نیاز زیاد کالا از بازار داخلی ، 20 دستگاه ماشین تزریق دیگر و 10 خط تولید اتوماتیک دیگر برای مونتاژ مسکن پمپ سرمایه گذاری می کنیم. در ماه سپتامبر ، ما با موفقیت با کارخانه ای که تولید کننده لوازم جانبی آلومینیوم از قبیل پوسته آلومینیوم ، کلاه آلومینیومی ، قلاده های آلومینیومی و غیره است ، ادغام می شویم و از همیشه بزرگتر می شویم. کلاه و پمپ بطری عطر به یکی از محبوب ترین محصولات شرکت ما تبدیل می شود.

2013

پمپ اسپری تریگر با موفقیت توسعه یافته و 10 دستگاه تزریق دیگر با 15 خط تولید دیگر سرمایه گذاری می شود. در ماه ژوئن ، ما با موفقیت با یک کارخانه شیشه شیشه ای شرکت می کنیم و از این طریق ، زمان سرب بطری شیشه ای ما از همیشه کوتاه تر خواهد بود.

2014

ما فرصت کسب و کار پمپ توزیع کننده شربت را برای صنعت پخش مواد غذایی می بینیم و شروع به تولید قالب های این محصول می کنیم. در ماه اکتبر ، ما پمپ توزیع کننده شربت محصولات جدید داریم که مخصوصاً در صنایع غذایی استفاده می شود.

2015

ما برای تولید بطری های PET و PE سرمایه گذاری می کنیم. 15 دستگاه دمنده و 15 دستگاه دمش تزریق سرمایه گذاری شده اند. ما برای بسته بندی طنز یک gamme غنی ​​از محصولات داریم. ما شروع به توسعه و تولید بسیاری از محصولات بسته بندی قطره ای می کنیم.

2016

ما سرمایه گذاری می کنیم تا بسته بندی بطری های هوایی را تولید کنیم که به طور گسترده برای محصولات آرایشی و اسانس با کیفیت بالا استفاده می شود. 20 دستگاه تزریق دیگر و یک خط تولید دیگر سرمایه گذاری شده است.

2017

چندین محصول جدید با حق ثبت اختراع توسعه یافته اند. ما به حرکت خود ادامه می دهیم ، هرگز متوقف نشویم!

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : میایی

تعداد کارمندان : 300~500

فروش سالانه : 30000000-50000000

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. گواهینامه ها چین Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. گواهینامه ها چین Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. گواهینامه ها